Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů EDULIOS

Uvažujete nad tím, kam bezpečně investovat své finance tak, abyste je nejen zajímavě zhodnotili, ale zároveň o nich měli spolehlivý přehled a nemuseli se o nic starat? S podfondem EDULIOS Alfa máte příležitost přímo spoluvlastnit prvotřídní výnosové kancelářské nemovitosti v Praze, s předpokládaným zhodnocením investice 6 % p.a. a více.

Struktura fondu EDULIOS se člení na jednotlivé podfondy, které dle zvolené investiční strategie investují do vybraných typů nemovitostí. Podfond EDULIOS Alfa se zaměřuje na administrativní budovy v Praze.

 

VÍCE INFORMACÍ ZDE

 

Zobrazit kontaktní formulář

person 1Martin Skalický

Fund Director

 

 

 

 

person 2Jan Kratochvíl

Investment Asset Management

 

 

 

 

 

EDULIOS, investiční fond
s proměnným základním kapitálem, a.s.

Na Pankráci 1062/58 140 00 Praha 4

IČ: 03624251

zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, sp. zn. B 20276

Tel: +420 261 304 103

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zpráva
Neplatný vstup

Příjmení*
zadejte příjmení

Telefon
zadejte jméno

Jméno*
zadejte jméno

Kontaktujte mě

s dalšími informacemi o nemovitostním fondu Edulios

Máte-li zájem o další informace spojené s investováním do nemovitostního fondu Edulios, vyplňte prosím kontaktní formulář.

Email*
zadejte email

Neplatný vstup

*
Je třeba souhlasit se zpracování osobních údajů

Neplatně opsaný kód

Vaše údaje považujeme za důvěrné. Přečtěte si prosím prohlášení o ochraně soukromí a osobních údajů..
* Povinný údaj

 

 

Zpracování osobních dat

Rozhodnete-li se nám poskytnout své osobní údaje, k nimž patří jméno, telefon či e-mailová adresa za účelem zodpovězení Vašich dotazů, budeme s nimi nakládat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění.

Veškeré informace, které nám sdělíte, budou použity pro co nejkvalitnější odpověď vedoucí k Vaší plné spokojenosti.

 

Souhlas se zpracováním osobních údajů a souhlas se zasíláním obchodních sdělení

Vyplněním a odesláním kontaktního formuláře udělujete souhlas se zpracováním svých osobních údajů společností EDULIOS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s., za účelem zasílání informačního newsletteru a dalších obchodních sdělení v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti, v platném znění.

Souhlas se zpracováním osobních údajů a s využitím Vašeho elektronického kontaktu poskytujete dobrovolně a na dobu neurčitou. Dále prohlašujete, že poskytnuté údaje jsou pravdivé. Tento souhlas můžete kdykoliv písemně odvolat.

 

Souhlas se zpracováním osobních dat a souhlas se zasíláním obchodních sdělení poskytujete společnosti:

EDULIOS, investiční fond s proměnným základním kapitálem, a.s.
se sídlem Praha 4, Na Pankráci 1062/58, PSČ 140 00
IČ: 036 24 251
zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 20276

Best of Realty

Účastníme se soutěže Nejlepší z realit – Best of Realty

Zúčastníme se vyhlášení 18. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která vznikla v roce 1999. Soutěž od svého založení mapuje a oceňuje nemovitosti realizované na území České republiky, které byly nově vybudovány či prošly zásadní rekonstrukcí. Do letošního ročníku odborná porota nominovala celkem 37 projektů, které se budou ucházet o respektovaný titul „Best of Realty“. Soutěž se bude konat 15. listopadu 2016 v kongresovém centru České národní banky v Praze.

Rozhovor

Rozhovor: Investice do komerčních nemovitostí

Ředitel nemovitostního fondu Edulios Martin Skalický byl hostem pořadu Investičního webu týkající se investic do nemovitostních fondů. Rozhovor naleznete v přiloženém videu v čase 2:43 – 6:40: https://www.youtube.com/watch?v=MYpdP8edsfM.

Expo Real

Jedeme do Mnichova na veletrh nemovitostí
4. – 6. říjen 2016

Zúčastníme se podzimního Expo Realu v Mnichově. Na tomto veletrhu nemovitostí budeme prezentovat náš nemovitostní fond Edulios. Společně s námi pojedou i kolegové z Cimex Group, Arridere a Armando Hospitality Group. Navštivte náš stánek (číslo B1 533), který určitě nepřehlédnete.

Nový fond EDULIOS zahájil úspěšné nákupní tažení
a do svého podfondu Alfa koupil administrativní budovu City West B1

Moderní administrativní budova CityWest B1 ležící v pražských Stodůlkách je první realitní investicí nemovitostního fondu EDULIOS, který ji zařadil do svého podfondu Alfa. Jde o první velký obchod tohoto fondu, který má ambice zaujmout přední příčky mezi fondy kvalifikovaných investorů na českém trhu. Předpokládaný roční výnos z pronájmu budovy CityWest B1 činí zhruba 4 miliony euro.

Budova City West B1 má velikost podlahové plochy 24 400 m2 a řadí se mezi prémiové budovy, která je skvěle dostupná městskou hromadnou dopravou (leží přímo na stanici metra B Stodůlky), též je napojena na Pražský okruh a s výbornou dostupností do centra Prahy a na Letiště Václava Havla.

Struktura fondu EDULIOS se člení na jednotlivé podfondy, které dle zvolené investiční strategie investují do vybraných typů nemovitostí. Podfond Edulios Alfa se zaměřuje právě na administrativní budovy v Praze. Na základě provedených analýz by se mohla cílová výkonnost fondu EDULIOS pohybovat nad hladinou 6 % p. a.

Jsme společnost s více než 20 lety
zkušeností v oblasti nemovitostních obchodů.

Proto jsme se stali vyhledávanými obchodními partnery pro poskytování kvalitních služeb v oblasti asset managementu. Dokážeme pružně reagovat na měnící se prostředí a zajistit dlouhodobě udržitelný růst svěřených hodnot.

Společnost CIMEX INVEST s.r.o. zajišťuje koordinaci činnosti skupiny CIMEX a poskytuje profesionální poradenství všem jejím členům včetně aktivní účasti na obhospodařování fondu EDULIOS a jeho podfondů.

Našimi klíčovými hodnotami jsou profesionalita, stabilita a zodpovědnost. Podnikatelskou filozofii stavíme především na flexibilitě a důvěryhodnosti. Bilanční suma konsolidačního celku skupiny CIMEX v současnosti činí více jak 10 000 000 000 Kč.

Akcionářům chceme demonstrovat znalosti a dobré výsledky
v investování soukromého kapitálu a vytvořit silný nemovitostní fond
kvalifikovaných investorů.

Vizí fondu EDULIOS je stát se důvěryhodným a stabilním subjektem investujícím prostřednictvím svých podfondů do atraktivních nemovitostních aktiv a poskytovat akcionářům dlouhodobě bezpečné a nadstandardní zhodnocení vložených prostředků.

 

Podfond Edulios Alfa

Hodnoty

  • Důvěra

  • Etický přístup

  • Profesionalita

  • Závazek

  • Komunikace

person 1

Martin Skalický
ředitel nemovitostního fondu a investic

Martin se přes 20 let aktivně angažuje v oblasti trhu s nemovitostmi. V roce 1993 nastoupil do mezinárodní poradenské společnosti Healey&Baker (později Cushman&Wakefield) a zahájil tak profesní kariéru v segmentu komerčních nemovitostí. Postupně sbíral zkušenosti s obchodem s nemovitostmi a věnoval se také jejich strategickému řízení a oceňování. Zlom v kariéře nastal v roce 2007, kdy se stal členem představenstva společnosti REICO investiční společnost České spořitelny, a.s. Zde pracoval zprvu na pozici člena představenstva a investičního ředitele a podílel se aktivně na tvorbě portfolia nemovitostí. V roce 2012 byl zvolen předsedou představenstva a jmenován generálním ředitelem společnosti REICO. Své zkušenosti rozšířil o aktivity v oblasti fundraisingu. Od září 2015 působí Martin v CIMEX GROUP na pozici ředitele nemovitostního fondu EDULIOS. Martin je absolventem ČVUT v Praze. Mezi jeho koníčky patří včelaření.

Martin Skalický ke své misi v Eduliosu říká: „Pro mě je práce na rozvoji aktivit Fondu EDULIOS a jeho podfondů mimořádná výzva. Mohu naplno využít své více jak osmileté zkušenosti z rozvoje a řízení jednoho z největších otevřených nemovitostních podílových fondů v ČR. Spolu s kolegy, zkušenými manažery ze skupiny CIMEX, která vlastní a spravuje rozsáhlé portfolio kancelářských objektů, hotelů a developerských příležitostí, tvoříme sehraný tým. Mohu slíbit, že uděláme vše proto, abychom naplnili očekávání našich investorů.“

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

person 2Jan Kratochvíl
(obchodní činnost, pronájmy nemovitostí, fundraising)

Jan sbírá zkušenosti v real estate již 15 let. Specializuje se na prvotřídní administrativní projekty a zastupování mezinárodních firem vyhledávajících nová sídla. Kariéru začínal v mezinárodní poradenské společnosti Knight Frank, kde pracoval 10 let a byl zodpovědný za vedení týmu pronájmů a zastupování nájemců. Před nástupem do koncernu Cimex Group pracoval na pozici Associate Director pro nadnárodní poradenskou společnost CBRE, kde zastupoval klíčové klienty (Nestlé, Hewlett Packard, DHL) a zároveň byl zodpovědný za poskytování globálních korporátních služeb souvisejících s oblastí real estate. Je absolventem Pedagogické fakulty na Univerzitě v Hradci Králové.

+420 261 304 432
+420 602 658 621

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.